Oferta nieaktualna
Wszystkie Lokale użytkowe na Wynajem
Szczegóły oferty
(Wynajem>Lokale użytkowe)
Cena:
500 zł
Cena za m2:
17 zł
Metraż:
30 m2
Piętro:
Parter
Liczba pokoi:
1
Liczba pomieszczeń:
1
Miejscowość:
Syców
Ulica:
centrum
Numer oferty:
964
Data aktualizacji:
19.02.2020
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Sycowie o powierzchni 30m2 z parkingiem i możliwością użytkowania 2-go pomieszczenia.

Przedmiotowy lokal idealnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej np. solarium czy salonu kosmetycznego. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, wyposażony jest w niezbędne instalacje, usytuowany w przyziemiu budynku, posiada okno.

CENA jest ceną brutto i OBEJMUJE OGRZEWANIE ORAZ PODATEK OD NIERUCHOMOŚCI !

NAJEMCA DODATKOWO TYLKO OPŁATY ZE ENERGIE ELEKTRYCZNĄ ORAZ WODĘ (według zużycia).  

W całości został wyłożony kaflami ceramicznymi, ściany w kolorze popielatym podłoga w odcieniu brąz. Drzwi do lokalu pełne, drewniane również w kolorze brąz. W budynku na wyższej kondygnacji usytuowane są inne lokale handlowo - usługowe.

Do lokalu przynależne osobne WC znajdujące się na korytarzu. Istnieje również  możliwość zagospodarowania dodatkowego pomieszczenia np. na magazyn.

Do całego budynku dostaniemy się wejściem  wprost z głównej ulicy na wysoki parter gdzie znajdują się lokale handlowo-usługowe, następnie schodami na dół lub dodatkowym wejściem od tyłu budynku. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji w ciągu komunikacyjnym w bezpośrednim sąsiedztwie  jednostek administracji publicznej, banków, i  sklepów.

Oferujemy skuteczną, nieodpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów oferty oraz ustalenia dogodnego dla Państwa terminu prezentacji.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Zdjęcia
Loading
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
  • Oferta numer 964
Wideo
Zapytaj o szczegóły oferty
Osoba prowadząca
Joanna Kuźmicz
Joanna Kuźmicz
(+48) 795 86 50 60
(+48) 77 410 50 60
Pod nadzorem pośrednika - licencja 11884
Mapa
Podobne oferty

Wyszukiwarka nieruchomości